Hurtownia okularów przeciwsłonecznych - top 3 najmodniejsze modele
W artykule hurtownia okularów przeciwsłonecznych American Way przedstawia trzy najmodniejsze w sezonie letnim modele okularów przeciwsłonecznych. Zapraszamy do lektury.
2019-06-14, 12:00

Hurtownia okularów przeciwsłonecznych American Way

Jako hurtownia okularów przeciwsłonecznych American Way działa na na rynku europejskim od 1992 roku. Na rynku polskim American Way rozpoczęło działalność w 2001 roku.
Przez ponad 18 lat pracy na polskim rynku zdążyliśmy poznać zapotrzebowania naszych klientów zarówno tych mniejszych jak i sieci handlowych takich jak Auchan, Stokrotka, Biedronka Polomarket czy Tesco. W związku z tym jako producent i jednocześnie dystrybutor swoich produktów wiemy jakie modele okularów przeciwsłonecznych są modne w danym sezonie. Na jakie fasony stawiamy w sezonie letnim 2019?

Trzy najmodniejsze modele okularów przeciwsłonecznych

Jako hurtownia okularów przeciwsłonecznych w zakresie naszych działań jest także badanie rynku pod względem obecnych trendów. Na podstawie owych badań selekcjonowaliśmy 3 najmodniejsze modele okularów przeciwsłonecznych na sezon letni 2019. Wśród nich znajdują się okulary w stylu retro, tak zwane cateyes, stylizowane na lata 70-te.  Modne są te w oprawkach czarnych, czerwonych oraz białych. Modne są także okulary druciane o opoprawce w kształcie aviatorów. Dodatkowo w tym sezonie zaobserwowaliśmy powrót okularów okrągłych, które idealnie pasują do wszystkich kształtów twarzy.

KONTAKT / AUTOR
american way
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy