Okulary do czytania - podpowiadamy jakie wybrać jesienią
Jakie okulary do czytania wybrać na jesień? Podpowiadamy w naszym artykule jakie oprawki są obecnie modne. Zachęcamy do lektury.
2019-10-09, 11:53

Jesienna moda na okulary

Sezon jesienny przyniósł nowe trendy w modzie, które mogliśmy monitorować podczas wszelkich relacji z Fashion Weeków w najmodniejszych miastach Europy i świata. To właśnie tam kształtują się, w oparciu o pokazy mody najpopularniejszych projektantów, hity jesienne a następnie zimowe na kolejny rok, w tym wypadku 2020. Biorąc pod uwagę owe nurty modowe odpowiadamy na pytanie jakie okulary do czytania wybrać jesienią, by były to modele zgodne z panującymi trendami. Bo to, że okulary w dalszym ciągu nie wychodzą z mody jest oczywiste!

Okulary do czytania na sezon 2019/2020

jesienne pokazy mody pełne były zwierzęcych motywów. dlatego okulary do czytania, które będą nawiązywać do motywu panterki czy krokodylej skóry to jedna z naszych propozycji. Warto również zwrócić uwagę na kształt okularów. Moda nieco odchodzi od seksownych cateye  w stronę okrągłych oprawek czy też oprawek kwadratowych. Projektanci w tym sezonie mocno wzorują się na modzie z lat 80-tych oraz 90- tych dlatego też retro okulary do czytania, na przykład te w złotej czy srebrnej oprawie metalowej to także hit sprzedażowy. 

KONTAKT / AUTOR
american way
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy